Neden GTM Teknoloji?

Güçlü ve Yenilikçi Ürünleriyle Belleklere Kazınmış Bir Teknoloji Şirketiyiz

TSE Hizmet Yeterliliği
ISO 9001 kalite belgesine sahip

Sıvı soğutmalı oyuncu ve performans bilgisayarları! CONN

Neden GTM hizmetleri?

Çok geniş ürün yelpazesine sahip markalarımızda sizin için çözümler ve daha fazlası var. En avantajlı koşullarla sizi ürünlerimizle buluşturalım.

Projelerinizi oluştururken yanınızda olalım. Saha keşif, ürün konumlandırma, maliyet ve rekabet analizi, benzersiz çözümler…

Ürünlerimiz, çok önemli uygulamalarınızın barınağıdır. Çalışmalarınızın sürekliliği ve aksamaması temel önceliğimizdir.

Alanında uzman

Belli kalıplarla, sınırları çizilmiş ürünleri proje ve ihtiyaçlara uyarlamak yerine, müşterilerimize özel çözümlerle, müşterimize özel üretim yapabilme imkânı sunabilmekteyiz. Bu sayede teknolojiyi kişiselleştirip, teknolojinin size ayak uydurmasına olanak sağlayabilmekteyiz.

Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizin kolay ulaşabildiği, hızlı dönüş sağlayabildiği ve en önemlisi memnun ayrıldığı bir yapı üzerinde ilerlemeyi en önemli vazifemiz olarak görüyoruz. Bu çerçevede projenin oluşmasından entegrasyonuna ve devreye alınmasına kadar yardımcı olup müşterilerimizin her zaman yanında yer almaya özen gösteriyoruz.

Birçok başarılı projelere imza atan GTM Teknoloji alt yapısını güçlendirmiş, kısa sürede TSE Hizmet Yeterliliğine sahip ve ISO 9001 kalite standartlarına uygun belgeli bir firma olmuştur. Sertifikalı teknik personelleri daima çeşitli eğitimlerle güçlendirilmekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır.